Bir Amerika Anısı: İyi Niyetin Kurbanı Olmak… Kemal KOMURCU .. Namı diğer FETO cu.. Hırsız..

Amerika da Uçuş Eğitiminde 2017 yılında Eğitim almak maksadıyla Bizlere Müracaat eden Kemal KOMURCU adındaki bir öğrenci ile ilgili yaşananlar ve sonuçları ile ilgili değerlendirmeleri aşağıda detaylı olarak bulabilirsiniz.

İyiniyet , Hüsnüzan kurbanı olmam nedeniyle başından itibaren Bu şahısı gerek havayolu firmaları ve de gerekse birlikte çalışacağı kişilerin tanıması önemli. Neden önemli HAvacılık camiası küçük ve bu insanlar defolu, psikolojileri maalesef ezilmiş yaşamanın baskısıyla bozulmuş.
Alınan en önemli ders: İyi niyet sahibi iseniz Ticarette çok dikkatli olunuz. Herşeyi yazınız ve güven nokatasında sakın ama sakın size iyi davrananlara, fakirim, desteğinize ihtiyacım var edebiyatı yapanlara prim vermeyiniz.
İşte Bu FETO bozması, sahtekar, aile bireylerinden bir kısmı tamamen FETO nun operasyonları ile enterne edilmiş kendisi bu bağlantıları kullanarak prim elde ederek Macaristan ve Romanya da bu oluşumun desteği ile eğitimler almış, yalancı, iftiracı bir Pilot adayını ve hatta pilot oldu ise ve uçuyorsa pilotu sizlere tanıtacağım.

İlk Önce bu kişinin kimliği ile başlamak istiyorum..

Bu FETO bozması omurgasız adam demeye dilim varmıyor.. benim yanıma ağustos 2017 de geldiğinde Havacılık PPL vb konulardan habersizdi ve yetenek ve ingilizce olarak basit bir meydan turu dahi atamayacak bir kapasite de idi. Ve bana şu sözü verdi Ümit abi burada çok iyi bir sistem kurmuşsun ve sana çok öğrenci bulacağım, şu anda Macaristanda tanıdığım arkadaşlarım var .. Eğitimden mutlu değiller orada vb söylemleri ile eğitime başladık.  


İyi niyet ile bir Anadolu çocuğuna yardım etme iştiyakı ve hevesi ile başladık..  Neler mi yaptım, işte bunları..

Ama şunu söyliyeyim Kemal tembel ve Kafası her şeyi bir defa da alan bir arkadaş değil. Bu yaratılışla ilgili. Ona en çok kızdığım konu öğlen 12 lere kadar evde uyuyor olması idi..  –Kendisine telefon kartı verdim..6 ay hiç bir para ödemedi. 6 ay boyunda evde ne varsa onu yedi, yani eve bir şey aldırmadım..Kendisine kendi uçağımla ve Uçuş okulunda 10 saatin üzerinde uçuş eğitimi yaptırdım. Okulun uçakları ile de uçarak VFR Konularda istenilen kıvama ancak 4 ay sonra gelebildi. Çünkü ihtiyacı vardı.

Miteakiben İnstrument sorularını oturduk beraberce çözdük. Ve ona şunu dedim bak sen yeni gelen arkadaşlarımızıda eğiteceksin bu nedenle sana her şeyi anlatıyorum. EVde Simulatörler ile en az 50 saat aleti anlamak için uçuş yapmıştır. Çünkü ilk defada bir şey anlama yeteneği maalesef…. Alet safhasında .. Tüm alçalmaları birlikte yaparak Simulatorde konuya hakim oldu.. .

 — 6 ay hiç bir konaklama parası ödemedi.. Kendisine açıdığım için kredi kartımı zaman zaman verdim, . İhtiyacın olursa buradan öde diye..  — Cep harçlığı verdim ve arabamı kendi arabası gibi istediği gibi kullandı.

Şİmdi içinizden diyorsunuz ki Ümit hoca neden bu kadar iyilik yaptın.. Cevap vereyim beni tanıyanlar bilir bir yerde iyilik yaparsanız ve iyi niyet var ise o sizlere fazlasıyla geriye dönecektir. Ama samimiyet var ise. Ben bu noktayı kaçırmışım bu FETO kırması ne olduğunu hala çözemediğim vijdansız ile..

Bir detayı daha vereyim: Benden ödeme ile ilgili olarak bir talebi oldu bu hainin. Şöyleki: “Abi param borsada ve kazanıyor sizden bir ricam olacak, sana bu ilk etapta 10.000 dolar bi ödeyelim ve hatta daha da azaltabilirsek ikinci ödeme de para kazanır borsa da param onuda bir kaç ay içerisinde ödesem.. bi seferde hesaptan 10 bin dolar çekersem bakiye azalacak geri kalan parayı hızlı katlayamam ikinci ödemede gecikmesin istiyorumda yani şöyle agustosun sonuna doğru geri kalanıda ayarlardım şimdi çok çıkış yapmassam..” YALAN MAKİNASI

Tabii ikinci ödeme zamanı geldi soruyorum okulda kredin bitti para yatması lazım.. Abi borsa şu anda düşüşe geçti, arıyorum yakınımı uygun değil cevabı veriyor diye diye bizleri kandırdı. Ben para sordukça kafasında sinsi planlarını aktive etmeye başladı sanırım.. Paramı alamadım ve öğrenci evini terket demek zorunda kaldım. Çünkü gittikçe bana karşı diğer öğrencileri de örgütlemeye başladığını sezdim. Onlara şunu söylemiş giderken “ümit hoca Fethullah Gülen in kitaplarını okuyor onları evinin gizli bir bölmesinde muhafaza ediyor. Sakın bu adama kanmayın sizleri kandırmasına müsaede etmeyin..

Müteakip gün bu haini evden Kovdum. Hiç bir kar etmediğim, bana yaklaşık 7000 dolar kadar alacak takarak, kendisine verdiğim kulaklığıda evden çalarak ayrıldı. Ipad i bırakmış. Onu çalmamış bu arada..

Benim kendisine çok emek verdiğim şeref yoksunu bu FETO kırması ne mi yaptı. Eğitimin devamı için gerekli paraları buldu ve eğitimini benim yaptığım katkılarla zorda olsa tamamladı. Ve döndü .

Bu adam nemi yaptı ? En kolay yol olarak bendeki öğrencileri de ülkeye dönünce bu adam FETO cü diyerek benden uzaklaştırdı. Airport Habere bir yazı hazırladı ve benim Uçuş Eğitimine giden öğrencileri kandırdığımı yazarak onları bana hasım pozisyonuna sokmayı başardı. Uçuş okuluna beni kötüleyerek benim iyi bir hoca olmadığım bilgilerini onlarla paylaştı.
Bir ilave detay: Abisi Furkan KOMURCU şu anda Polis ve görevde onunda TC tarafından sorgulanarak bir şekilde bir hikayesi varsa gerekenlerin yapılması gerekli diye düşünüyorum. Gereken yerlere konu ile ilgili yazışmalar yapılmıştır.

Bana attığı iftira ve saldırılar nedeniyle bu adamı yakın takibe aldım. Aile bireylerinin durumunu Bir Emniyet amiri arkadaşımın desteği ile sorgulattırdım. Bir abisi Polis ve görevde. Bir abisi Romanya da Cemaat Yapılanması içerisinde görevli. Bir diğer ablasının eşi Başkomiser Balikesir de bir ilçe cezaevinde Tutuklu.. Bunlar bana gelen bilgiler. Ayrıca Universite yıllarında FETO yapılanması içerisinde aktif destek vererek bu yapının içerisinde yer almış..

Ey Havayolu Şirketleri, sizlere tavsiyem şu eğer bu adam kapınıza gelir ise almayın. Bu sadece bir FETO cü değil emek hırsızı, hırsız, vijdansız, omurgasız bir adam. İşte Türkiye bilgileri:
Havayolu şirketlerine bu açık bir ihbardır. Bu linkteki adamı sakın ama sakın Insan kaynaklarınıza bildiriniz.


Son söz Lütfen ama lütfen “bir kimseye iyilik yapacaksanız onun hallerini, kafa yapısını ve samimiyetini çok iyi test edin. Yoksa sizlere bu yol, para ve su olarak geri dönecektir..

Bu tarihten sonra aldığım her öğrencimden ücretini peşin olarak almadıkça öğrenci olarak kabulünü yapmıyorum. FETO cü kemal maalesef benim hem gözümü açtı ve bana 7 bin dolar kadar takarak, sonrasında beni FETO cü ilan ederek bana gereken dersleri verdi..
Lütfen bakın şu Türkiye resmine insanlara FETO diye seslenenler kimler. Aynen eski FETO cüler değilmi ? Lütfen dikkatli olun.

Seni takip ediyorum FETO kırması Kemal..


Saygılarımla..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *